MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Magazine rack 11108070
*
nr 1110 8070
MAGAZINE RACK
1950s,
1950-tal
Estimate:
500
Sold:
SEK 350
Auction date:
Monday May 22 2017
at 19:30:07
- Bid history
Time
Bidder
Bid
18/5 13:41:04
1
300 kr
21/5 15:09:52
2
250 kr
21/5 15:09:52
1
300 kr (Robot)
21/5 15:10:19
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 22
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: tidningsställ
-
7114 Ask
with lid, Lack med pärlemo. Length: 35 cm, width: ..//
Auction ends
tomorrow
13 maj at 19:51
-
7259 PERAMBULATOR
old. Length: ca 105 cm, width: 50 cm, height: 93 cm,
Present: SEK 100
Auction ends
tomorrow
13 maj at 18:40
-
6188 COASTERS
för flaskor, 4 pcs, Skultuna, botten i trä, silver..//
Present: SEK 150
Auction ends
tomorrow
13 maj at 18:55
-
7025 ICE BUCKET
Husqvarna, plastic, 1950s. Height: 19 cm,
Auction ends
tomorrow
13 maj at 19:54
-
6003 JARDINIERE
walnut. Length: 34 cm, wear.
Present: SEK 250
Auction ends
tomorrow
13 maj at 20:52
-
7248 CAKE-DISH
på fot, glas och metall. Diameter: 28 cm, height: ..//
Present: SEK 350
Auction ends
tomorrow
13 maj at 20:26
*
MAGAZINE RACK
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1110 8070
MAGAZINE RACK
1950s,
1950-tal
Estimate: | 500 |
---|---|
Sold: | SEK 350 |
Auction date: |
Monday May 22 2017 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
18/5 13:41:04 | 1 | 300 kr |
21/5 15:09:52 | 2 | 250 kr |
21/5 15:09:52 | 1 | 300 kr (Robot) |
21/5 15:10:19 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 22
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: tidningsställ
-
7114 Ask
with lid, Lack med pärlemo. Length: 35 cm, width: ..//
Auction ends
tomorrow
13 maj at 19:51 -
7259 PERAMBULATOR
old. Length: ca 105 cm, width: 50 cm, height: 93 cm,
Present: SEK 100
Auction ends
tomorrow
13 maj at 18:40 -
6188 COASTERS
för flaskor, 4 pcs, Skultuna, botten i trä, silver..//
Present: SEK 150
Auction ends
tomorrow
13 maj at 18:55
-
7025 ICE BUCKET
Husqvarna, plastic, 1950s. Height: 19 cm,
Auction ends
tomorrow
13 maj at 19:54 -
6003 JARDINIERE
walnut. Length: 34 cm, wear.
Present: SEK 250
Auction ends
tomorrow
13 maj at 20:52 -
7248 CAKE-DISH
på fot, glas och metall. Diameter: 28 cm, height: ..//
Present: SEK 350
Auction ends
tomorrow
13 maj at 20:26